Adres

Długie ul. Sanocka 65

Telefon

504 544 565

Email

wyczawski-robert@wp.pl

Życzenia Wielkanocne 2023

 

OIP

 

 

Drodzy Parafianie, szanowni Goście !!!!

       Wszyscy, którzy spotkali się z Jezusem Zmartwychwstałym: Maria Magdalena, trzy Marie, Piotr,  Apostołowie odczuwali głęboką radość z tego, że widzą swojego Pana.   

Święty Piotr przemawia „  «Wiecie, co się działo w całej Judei, począwszy od Galilei, po chrzcie, który głosił Jan. Znacie sprawę Jezusa z Nazaretu, którego Bóg namaścił Duchem Świętym i mocą. Dlatego że Bóg był z Nim, przeszedł On, dobrze czyniąc i uzdrawiając wszystkich, którzy byli pod władzą diabła.

    A my jesteśmy świadkami wszystkiego, co zdziałał w ziemi żydowskiej i w Jeruzalem. Jego to zabili, zawiesiwszy na drzewie. Bóg wskrzesił Go trzeciego dnia i pozwolił Mu ukazać się nie całemu ludowi, ale nam, wybranym uprzednio przez Boga na świadków, którzy z Nim jedliśmy i piliśmy po Jego zmartwychwstaniu.”

 Święta Zmartwychwstania to Święta Radości.

  Życzę Wam wszystkim radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym.  Niech nigdy nie zabraknie Go w Waszych domach, rodzinach, a przede wszystkim w Waszych sercach. Niech Wam błogosławi i strzeże przed wszelkim złem. Życzę spokojnych i radosnych spotkań przy świątecznym stole, wśród rodziny i przyjaciół. Życzę szczęścia, zdrowia i wszelkiego dobra na każdy dzień.

                                                                                                                                        Ks. Proboszcz

PARAFIA DŁUGIE

Parafia św. Jadwigi Królowej w Długiem – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w archidiecezji przemyskiej, w dekanacie Jaćmierz

 

Nabożeństwa

Poniedziałek

17:00

17:45

Wtorek

17:00

17:45

Środa

17:00

17:45

Czwartek

17:00

17:45

Piątek 17:00
Sobota

17:00

17:45

Niedziela

8:00

10:30

15:00

Media katolickie

Vatican.va - Apps on Google Play

Festiwal Niepokalanów